Acil Yardım Çağrı Sistemi

Acil Yardım Çağrı Sistemi

Digimat Çağrı Sistemlerden Kablosuz Acil Çağrı Sistemidir.
Engellilerin bir ihtiyacı olunca Kablosuz Çağrı Butonu konularak, görevliye çağırıp yardım almasına yönelik tasarlanmış. Yardıma ihtiyacı olan kişinin Çağrı Butonuna basmasıyla, yetkilendirilmiş görevli, Çağrı Panelin üzerinde çağrıyı görüp çağrının noktasına gider.


Sistem. Kablosuz Çağrı Butonları, WC/Banyo İpli Çağrı Butonu, Sesli ve Işıklı Çağrı Panelinden ibarettir. Uzun mesafelerde sinyal problemi olan durumlarda Sinyal yükseltici Kablosuz Aktarıcı takılarak sistemin çok uzun mesafelerde kullanılması sağlanır.

Engelliler günlük hayata çok problem yaşarlar. Engellilerin ihtiyaçlarına karşılaşmak, acil durumlarda onlara yardım etmek, hayatını kolaylaştırmak için Acil Yardım Çağrı Sistemi üretilmiştir.

Cinsi : Elektronik Çağrı Sistemi
Marka : Digimat
Kullanım Yeri : Hastanelerde, kurumlarda, büyük binalarda..vb.Acil Çağrı Paneli

Çağrı cihazlarından yapılan çağrıların görevli personel tarafından izlenmesini sağlayan ünitedir. Aynı anda 3 farklı adresten gelen çagrıyı görsel ve işitsel olarak gösterir.Herbir gösterge satırı 3 hanelidir.Çağrı butonları ile kablosuz haberleşir.

İpli Çağrı Ünitesi

Rutubet ve nemden etkilenmeyen ,üzerindeki ipli tutamak çekildiğinde panele acil çağrı bilgisi gönderen,pil ile çalışan ünitedir.Pili zayıfladığında çağrı paneline düşük pil uyarısı göndermektedir. Çağrı yapıldığı , üzerindeki led ile teyit edilir,panel üzerinde göstereceği numara isteğe göre düzenlenebilir.

Çağrı İkaz Lambası

Çağrı yapılan odanın kapısının üzerinde çağrı yapıldığında yanan ünitedir.Çagrı butonu ile kablosuz haberleşir.220v. ile çalışmaktadır.

Kablosuz Aktarıcı

Fiziki sebeplerden dolayı çağrı sinyalinin panele ulaşamadığı durumlarda çağrı sinyalini kuvvetlendirmek için kullanılır.