Kablosuz Personel Çağrı Sistemi

Kablosuz Personel Çağrı Sistemi

Digimat Çağırı Sistemlerden Kablosuz Personel Çağrı sistemdir.
Personel Çağrı Sistemi, bir organizasyon içindeki tüm çalışanların kolayca erişmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Personel Çağrı Panelini, Çağrı Düğmelerini, Kapı Uyarı Lambasını ve Kablosuz Verici'yi içerir.
Kablosuz personel çağrı sistemleri; restoran, cafe ve otel konseptindeki işletmelerde müşteri memnuniyetini artırmak ve servis hizmetlerinin en üst seviyede tutulmasını sağlamak amacıyla tasarlanmış ve üretilmiştir.
Çağrı butonuna basıldığında bu sistem devreye girer ve müşterilerinize verdiğiniz hizmetin kısa sürede yerine ulaşmasını sağlar. Bu butonlar kablosuz masa tipi çağrı butonu (duvar tipi olarak da kullanılabilir) şeklinde tasarlanmıştır. Çağrı butonları sadece tanıtılan birimden çağrı yollamak amacıyla kullanılmalıdır.


Yapılan tüm çağrılar led gösterge panelinde çağrı yapan birimin numarası şeklinde görünür. Farklı noktalardan gelen birçok çağrı bu panoda sırasıyla gösterilir. İlk yapılan çağrı ana ekranda gösterilir, diğer yapılan çağrılar ise yan ekranda sırasıyla gösterilir.
Çağrı yapılmak istenildiğinde çağrı butonuna basılır; eğer çağrı iptal edilmek istenirse de iptal butonuna basılabilir. Butonlara basıldığında görülen yeşil ve kırmızı ışıklar çağrı yapıldığını ve iptal edildiğini belirtmektedir.
Hem ana ekranda hem de yan ekranda çağrılar bulunduğunda, görevli eğer ana ekrandaki çağrıyı sonlandırırsa yan ekranda sırada olan çağrı ana ekrana taşınır ve bu döngü son çağrı sonlandırılana kadar devam eder.
Ayrıca isteğe bağlı olarak lamba da kullanılabilir. Çağrı yapıldığında lamba kırmızı renkte yanıp söner. Bu durumda görevli ya da personel lambada çağrıyı görür ve çağrı gelen birime gider.
Personel çağrı sistemlerinde batarya azaldığında panel üzerinde bu durum bir uyarı şeklinde gösterilir.

  • Bu sistem görevli personelin yüksek sesle çağırılmasını engeller.
  • Müşterinin isteğinin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.
  • Restoran gibi mekanlarda personelin masa başlarında beklenmesi engellenir, sadece müşteri isteği ile irtibata geçilmesi sağlanır.
  • Kablosuz olduğu için onun kurulması, kullanması ve Çağrı ünitelerinin yerleştirmesi çok kolaydır.

Cinsi : Elektronik Çağrı Sistemi
Marka : Digimat
Kullanım Yeri : Restoranlar, Cafeler, Oteler, ve diğer kurumlar.Çağrı Göstergesi

Çağrı cihazlarından yapılan çağrıların görevli personel tarafından izlenmesini sağlayan ünitedir. Aynı anda 3 farklı adresten gelen çagrıyı görsel ve işitsel olarak gösterir.Herbir gösterge satırı 3 hanelidir.Çağrı butonları ile kablosuz haberleşir.

Çağrı Butonu

Masa üstü/altı veya duvara sabitlenerek kullanılabilir.Çağrı yapıldığı , üzerindeki led ile teyit edilir,panel üzerinde göstereceği numara isteğe göre düzenlenebilir,panel ile kablosuz haberleşir.

Kapı Üstü Uyarı Lambası

Çağrı yapılan odanın kapısının üzerinde çağrı yapıldığında yanan ünitedir.Çagrı butonu ile kablosuz haberleşir.220v. ile çalışmaktadır.

Kablosuz Aktarıcı

Fiziki sebeplerden dolayı çağrı sinyalinin panele ulaşamadığı durumlarda çağrı sinyalini kuvvetlendirmek için kullanılır.