Otel Acil Çağrı Sistemi

Otel Acil Çağrı Sistemi

Digimat Çağrı Sistemlerden Kablolu Personel Çağrı Sistemdir.
Kablolu Personel Çağrı sistemleri; restoran, cafe ve otel konseptindeki işletmelerde müşteri memnuniyetini artırmak ve servis hizmetlerinin en üst seviyede tutulmasını sağlamak amacıyla tasarlanmış ve üretilmiştir.
Çağrı butonuna basıldığında bu sistem devreye girer ve müşterilerinize verdiğiniz hizmetin kısa sürede yerine ulaşmasını sağlar. Bu butonlar masa tipi çağrı butonu (duvar tipi olarak da kullanılabilir) şeklinde tasarlanmıştır. Çağrı butonları sadece tanıtılan birimden çağrı yollamak amacıyla kullanılmalıdır.


Yapılan tüm çağrılar led gösterge panelinde çağrı yapan birimin numarası şeklinde görünür. Farklı noktalardan gelen birçok çağrı bu panoda sırasıyla gösterilir. İlk yapılan çağrı ana ekranda gösterilir, diğer yapılan çağrılar ise yan ekranda sırasıyla gösterilir.
Çağrı yapılmak istenildiğinde çağrı butonuna basılır; eğer çağrı iptal edilmek istenirse de iptal butonuna basılabilir. Butonlara basıldığında görülen yeşil ve kırmızı ışıklar çağrı yapıldığını ve iptal edildiğini belirtmektedir.

  • Bu sistem görevli personelin yüksek sesle çağırılmasını engeller.
  • Müşterinin isteğinin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.
  • Restoran gibi mekanlarda personelin masa başlarında beklenmesi engellenir, sadece müşteri isteği ile irtibata geçilmesi sağlanır.

Cinsi : Elektronik Çağrı Sistemi
Marka : Digimat
Kullanım Yeri : Restoranlar, Cafeler, Oteler, ve diğer kurumlarÇağrı Göstergesi

Çağrı cihazlarından yapılan çağrıların görevli personel tarafından izlenmesini sağlayan ünitedir. Aynı anda 3 farklı adresten gelen çagrıyı görsel ve işitsel olarak gösterir.Herbir gösterge satırı 3 hanelidir.

Acil Yardım Butonu

Rutubet ve nemden etkilenmeyen ,üzerindeki ipli tutamak çekildiğinde panele acil çağrı bilgisi gönderen,pil ile çalışan ünitedir.Pili zayıfladığında çağrı paneline düşük pil uyarısı göndermektedir. Çağrı yapıldığı , üzerindeki led ile teyit edilir,panel üzerinde göstereceği numara isteğe göre düzenlenebilir.

Çağrı Butonu

Masa üstü/altı veya duvara sabitlenerek kullanılabilir. Çağrı yapıldığı , üzerindeki led ile teyit edilir,panel üzerinde göstereceği numara isteğe göre düzenlenebilir.

Kapı Üstü Uyarı Lambası

Çağrı yapılan odanın kapısının üzerinde çağrı yapıldığında yanan ünitedir.Çagrı butonu ile kablosuz haberleşir.220v. ile çalışmaktadır.

Adres Modülü

Her oda için bir adet kullanılır. Çağrı ünitesinin adresini göstergeye bildirir.

Data Dağıtım Modülü

Oda sayısının 32’yi geçmesi halinde veya katlarda data aktarımı için kullanılır. Her kat veya koridor için bir adet kullanılır.

Güç Kaynağı

Her kat için bir adet 12V DC Güç kaynağı ile beslenir. En fazla 32 odayı besler.